قلب و عروق: حفظ قلب سالم و علائم بیماری های قلبی

زندگی ما به ریتم قلب ما می رود. از صداهای موسیقی که از کافه ها طنین انداز است ، تا صدای زنگ های ریتمیک یک کافی شاپ پر جنب و جوش ، هر جنبه ای از رفاه حال ما به یک ضرب آهنگ ثابت بستگی دارد. اما اگر این ضرب و شتم نامنظم شود ، کند شود یا به طرز ترسناکی متوقف شود ، چه می کنید؟ علائم حمله قلبی ممکن است در بعضی مواقع چندان واضح نباشد و به همین دلیل توجه به زبان بدن از اهمیت بالایی برخوردار است. برخی از نکات ضروری قلب و عروق را بخوانید تا قلب شما را در نوک شکل حفظ کنید.

حفظ قلب سالم

ورزش های گروهی یک روش عالی برای از بین بردن بخار ، سرگرمی و بهتر از همه فعالیت قلبی عروقی است. فواید بدنی بسکتبال کاملاً مستند است و آنچه بسکتبال را به چنین فعالیت مطلوبی تبدیل می کند ، در دسترسی آشکار آن است. در واقع متخصص قلب در مشهد  در هر محله یک زمین بسکتبال وجود دارد و توپ ها ارزان هستند. سازماندهی یک بازی سریع به آسانی نشان دادن دادگاه لباس پوشیده و اعلام صلاحیت خود است. خودشه!

مطمئناً ، استفاده از پله به جای آسانسور یک چیز است ، پس چرا قدم زدن در فروشگاه ، دویدن با سگ خود یا بازی در بیرون از خانه با بچه های خود را نیز نوعی ورزش در نظر نمی گیرید؟ همه این فعالیت ها نیاز به ظاهری از حرکت مداوم دارند که برای قلب بسیار مناسب است و همه آنها در کتاب های قلب و عروق در همه جا تشویق می شوند. در واقع ، به سادگی با افزودن فعالیت های کم ضربه بیشتر به برنامه روزانه ، می توانید خطر بروز حمله قلبی را بسیار کاهش دهید.

علائم بیماری قلبی

قلب و عروق شاخه ای از پزشکی است که با بیماری ها و ناهنجاری های سیستم قلبی عروقی سروکار دارد. انجام فعالیت برای کاهش ناهنجاری ها یک چیز است ، اما اگر به بیماری ادامه دار مانند سردردهای بی حس و مزمن مبتلا هستید ، شاید زمان آن باشد که به یک متخصص قلب و عروق مراجعه کنید.

طلسم سرگیجه ، دیدن لکه های سیاه که در آن وجود ندارد و درد غیرطبیعی قفسه سینه از دیگر علائم احتمالی مراجعه به پزشک است. هر یک از این علائم می تواند مربوط به بیماری قلبی باشد و تمرینات ورزشی شما ، صرفنظر از شدت یا سبک بودن ، باید تا زمان بازنشستگی انجام شود تا زمانی که یک متخصص قلب و عروق خلاف آن را به شما بگوید.

مراجعه منظم به پزشک به شما کمک می کند علائم اولیه بیماری قلبی را تشخیص دهید ، حتی قبل از اینکه علائم واضح را تجربه کنید. درد در فک ، ضعف یا سردی در بازوها و / یا پاها ، تنگی نفس. اگر آنچه را که مخالف آن هستید انجام ندهید ، می تواند ترسناک باشد.

بیماری قلبی قاتل شماره یک زن و مرد در ایالات متحده است که 40٪ از کل مرگ و میرها را تشکیل می دهد. چرا؟ پزشکان می گویند مردم تمایل دارند علائم را نادیده بگیرند. بله ، کسی که از درد شدید قفسه سینه رنج می برد با 911 تماس می گیرد ، اما علائم همیشه واضح نیستند.