باغ های Woodland – مقدمه ای بر اصول و طراحی یک باغ Woodland

باغ های جنگل های جنگلی باید بر اساس یک گروه طبیعی از درختان ، با کمبود مناسب بوته ها ، گیاهان علفی و پیازها ، آرام و سرپناه باشند. همچنین باید دارای یک سایبان به طور عمده باز باشد ، که باعث می شود نور خورشید بین درختان نفوذ کند. در این مقاله ، ما نگاهی می اندازیم به اصول کلی یک باغ جنگلی و همچنین توصیه های عملی در مورد ایجاد باغ خود.

اصول سبک باغ وودلند

یک باغ جنگلی شامل گروه هایی از درختان طبیعی است و ممکن است غالباً با گیاهان کوچکتر ، بوته ها و پیازها کاشته شود. اگر فضای کافی داشته باشید ، می توانید یک باغ جنگلی جدید ایجاد کنید. با این حال ، صبر و حوصله ضروری است ، زیرا تاسیس زمین جنگلی واقعی سالها به طول می انجامد. شما باید حداقل مساحت حدود 1000 متر مربع (1/4 هکتار) را هدف قرار دهید ، اما اگر فضای کم باشد چند گروه از درختان افرا ، توس یا درختان دیگر با شاخ و برگ سبک سایه مناسبی را برای پرورش یک رشته جنگل فراهم می کند گیاهان مانند گل برف و تریلیوم.

گونه های درختان با رشد سریعتر مانند بید و توسکا ، یک تاج درخت را با سرعت بیشتری ایجاد می کنند ، اما ممکن است به زودی سایه ای ایجاد کنند که شکوفا شدن بسیاری از گیاهان جنگلی بسیار زیاد است. من توصیه می کنم به گونه  گل آزالیا هایی با رشد کندتر مانند بلوط کاج اسکاتلندی ، توس نقره ای و گیلاس وحشی نگاه کنید که پوشش بالایی رضایت بخشی را فراهم می کند. این گونه های درختی همچنین سایبانی ایجاد می کنند که سایه های مختلف ایجاد می کند و به گیاهان اجازه می دهد تا در زیر آنها گیاهان زیادی رشد کنند. این گونه ها غالباً از درختان مخروطی و سایر درختانی که سایبان انبوه دارند ترجیح داده می شوند.

اگر در حال تاسیس یک جنگل جنگلی هستید ، بهتر است که اطراف درختان را برای چند سال اول صاف نگه دارید تا آنها با رقابت کم یا بدون رقابت از سایر گیاهان فرصت رشد و نمو را داشته باشند. اگر منطقه قبلاً به صورت نیمه جنگلی باشد ، ممکن است لازم باشد با نازک شدن تاج درخت یا حتی از بین بردن اسکراب و نهال های ناخواسته ، مناطق را برای لبه ها و زیر بوته پاکسازی کنید.

رشد گیاهان اضافی به شما این امکان را می دهد تا در تمام طول سال علاقه ایجاد کرده و در سطوح مختلف ارتفاع صفحه نمایش داشته باشید. از گیاهان جالب توجه می توان به سیکلامین مقاوم و زنگوله اشاره کرد که می توان آنها را کاشت و باعث ایجاد ریزش های رنگی بسیار جذاب یا اعضای زینتی از خانواده گزنه ها می شوند که به عنوان پوشش زمین بسیار مفید هستند.