افزایش شدید تبلیغات آنلاین در هر دهه افزایش می یابد!

حماسه با استفاده از نبردی که به تابلوهای پیام eBook حمله کرده است ، ادامه می یابد. مدل آژانس eBook در واقع یک شروع کننده مکالمه در بین علاقه مندان به eBook سخت است ، اما در سطح انتشار است. در همین حال ، آمازون به دلیل تناسب آنها با Macmillan در تحسین مصرف کننده شنا می کند. اما درباره نویسندگان واقعی کتاب ها چه؟ آنها باید بخورند و اتومبیل خود را بنزین هم بگذارند ، همانطور که دوست دارید در آن قرار بگیرید.

اما جسور باش ، عالی شما اینترنت را می دانید ، این یک زمین بازی خارجی نیست.  تولید تیزر تبلیغاتی تقریباً قطعی است که شما به صورت آنلاین چیزی خریداری کرده اید. اگر اینگونه نباشد ، مطمئناً اخبار را بررسی کرده اید ، برخی از برنامه های تلویزیونی را تماشا کرده اید و یا مقالاتی راجع به بازاریابی آژانس بازاریابی دیجیتال در آن در مورد مقالات کمی خوانده اید (سلام). و درصورتی که از اینترنت استفاده کرده باشید ، بازاریابی را تجربه کرده اید. بسیاری از آنها بسیار آشکار است. این تبلیغات در کنار مقالاتی است که توهمات نوری در فروش قدرت بیمه شما را به شما نشان می دهند. ویدیوهای برتر در YouTube که به محض افزایش پنج ثانیه از آنها صرف نظر می کنید ، بنابراین امروز در خانه کلیپ بچه گربه ها وجود دارد و به زندگی ادامه می دهید.

بنابراین فروشنده عروسی برای نوشتن مدیر اینستاگرام چیست؟ شاید شما قبلاً چند صد دلار پول برای تهیه یک طراح برای تهیه یک وب سایت برای شما جمع آوری کرده اید ، اما اگرچه به نظر خوب می رسد اما شما را با متهم ایده آل خود ارتباط نمی دهد؟ یا شاید کسی را که دوست دارید یا دوستی که برای شما سایتی ایجاد کرده است استخدام کرده اید ، فقط ممکن است از شکل ظاهری آن خوشش نیاید ، اما نباید احساسات کسی را جریحه دار کند؟

توزیع ممکن است عنصر اصلی باشد. شما می توانید بهترین و مورد نیازترین تصاویر موجود را داشته باشید و اگر کسی آنها را نبیند ، تصاویر به بازار عرضه نمی شوند. حتی تصاویر معمولی نیز اگر کاملاً مخاطب داشته باشند ، به فروش می رسند. بنابراین اکنون یک تصمیم دیگر وجود دارد که همیشه اتخاذ می شود. چگونه باید عکس سهام خود را توزیع کنید؟

اگر به اندازه صاحبان مشاغل خود مشغول هستید و به راحتی فکر نمی کنید که زمان ارسال و توییت کردن در تمام طول روز را تولید کنید ، چون ابزارهای مختلفی از جمله HootSuite و CoTweet برای شما در دسترس است ، خسته نباشید. این نرم افزار به شما امکان می دهد به طور قطع چندین پروفایل شبکه های اجتماعی را مدیریت کرده و پیام ها و توییت های خود را برنامه ریزی کنید. شما احتمالاً تورهای مسافرتی نخواهید بود در حالی که هر تولید تیزر تبلیغاتی که توییت های برنامه ریزی شده شما همچنان در حال تبلیغ شرکت هستند.

از رودخانه ها و فضاها خودداری کنید. متن را تراز کنید چپ ، امتیاز ناهموار. متن توجیه شده اجباری (تراز شده از دو طرف مستقیم) احتمالاً بین کلمات فاصله ایجاد می کند که ناجور به نظر می رسد. توجیه نیرو فقط باید در خطوطی از نوع بیشتر از 3 اینچ ارائه شود ، مثلاً رمان ها یا مجلات.

یک حقیقت در کل گزارشات eMarketers وجود دارد زیرا به نظر می رسد که در نهایت با گزارش های مشابه سایر شرکت ها در مورد افزایش هزینه های بازاریابی در ماه ها و ماه های آینده سازگار است. GroupM پیش بینی کرده است که هزینه تبلیغات آنلاین امسال 64.7 میلیارد دلار باشد.

بهینه سازی موتور جستجو مزایای طولانی مدت را برای وب سایت به ارمغان می آورد ، رتبه بندی آن را از طریق بهبود اعتبار و محتوای منظمی که از پس آن برمی آیید بهبود می بخشد. وب سایت های شکسته رتبه بندی نمی کنند و محتوای کسل کننده هرگز خوانده نخواهند شد.